ROZPOCZYNAMY SEMESTR LETNI UNIWERSYTETU III WIEKU W CETIKU
Wyższa Szkoła Zarządzania "Edukacja" we Wrocławiu Wydział Turystyki w Kłodzku, planuje rozpoczęcie semestru letniego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Stroniu Śląskim w dniu9 marca 2016r. Wykład pt. "Żebrak i pies-powieść społeczno-obyczajowa" poprowadzi Mgr Monika Maciejczyk. Zajęcia odbędą się w sali widowiskowej CETiK-u w godz. 16.00 - 18.00. Serdecznie zapraszamy seniorów ze Stronia Śląskiego oraz Lądka. Wstęp wolny.
Opublikował(a): Paweł Dywański Data publikacji: 04-03-2016 13:05