Zarząd Klubu Honorowych Dawców Krwi " Brylant " w Stroniu Śląskim zaprasza w dniu 19 lutego 2014r. (środa) od godz. 10:00 do Centrum Edukacji Turystyki i Kultury w Stroniu Śląskim (CETiK) gdzie odbędzie się Akcja Poboru Krwi. Rejestracja do godz. 13:00 Należy zabrać ze sobą dowód osobisty i legitymację Honorowego Dawcy Krwi.
Opublikował(a): Paweł Dywański Data publikacji: 28-01-2014 09:53