[plugin_info_scroll_bar,type='bootstrap_html']
-
KULTURA
- »
-
GALERIA Z WYDARZEŃ
- »
-
"KOLOMOTYWA" W CETIKU
W dniu 21 grudnia 2012r. w CETiKu odbyło się przedstawienie dla dziaci pt. "KOLOMOTYWA" w wykonanik aktorów z wrocławskiego Teatru "Klinika Lalek".
Centrum Edukacji, Turystyki i Kultury w Stroniu Śląskim
ul. Kościuszki
18
57-550 Stronie Śląskie
Statystyka: 830 | 53934 | 6626434