ZAPRASZAMY DO ODWIEDZENIA BROWARU W KAMIENICY

Zapraszamy do odwiedzenia BROWARU w KAMIENICY!
logo._przez.png

Browar Kamienica to jedyne miejsce w okolicach Stronia Śląskiego, które ugości Państwa zarówno świeżym, warzonym na miejscu piwem jak i oryginalnymi, smacznymi potrawami.  Nasza karczma ulokowana jest w malowniczej scenerii, u stóp Śnieżnika, na terenie Stacji Narciarskiej Kamienica. To właśnie tutaj ,w świetnej atmosferze, przy ciepłym kominku znajdziecie Państwo odpoczynek po całym dniu spędzonym na stoku.
W sezonie zimowym 2015/2016 produkujemy dla Państwa trzy gatunki piwa. O Państwa dobre samopoczucie zadbają na miejscu nasze Anioły:
Jasny Anioł - Piwo  jasne, dolnej fermentacji o niskiej zawartości alkoholu. Lekkie , orzeźwiające z wyraźnie zaznaczoną, jednak delikatną i zaokrągloną goryczką oraz korzennym aromatem szlachetnych odmian chmielu.
Czerwony Anioł - Piwo górnej fermentacji o ciemnobursztynowej barwie. Pełne w smaku, słodowo-karmelowe z gorzkim finiszem. Czyste, gładkie z lekko wyczuwalnym aromatem owoców  i chmielu.
Ciemny Anioł - Piwo  ciemne , mocne, lekko palone o słodkim wyrazie. W smaku wyczuwalne nutki karmelu oraz toffi z leciutką goryczką w tle. Treściwe ale nie przytłaczające.
Wszystkie gatunki piwa produkowane są na miejscu, w sposób tradycyjny, z wykorzystaniem czystej górskiej wody oraz lokalnego, polskiego słodu. Piwo sprzedajemy również w butelkach oraz nalewamy do innych pojemników wedle życzenia klienta.
W zimie karczma czynna jest codziennie od godziny  9:00, do zakończenia nocnych jazd, tj. do godziny 22:00.
Z przyjemnością zorganizujemy dla Was imprezy okolicznościowe, wesela oraz imprezy firmowe.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na:
www.browarkamienica.pl
www.facebook.com/browarkamienica

Centrum Edukacji, Turystyki i Kultury w Stroniu Śląskim
tel.: +48 74 8143 205 | fax: +48 74 8143 242 | e-mail:
Statystyka: 656 | 24461 | 2249322
Projekt i realizacja: © 2011-2018 netkoncept.com - skycms
Polityka prywatności